توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه WPMU DEV Branda Pro نسخه 3.4.4

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.4.4

تاریخ انتشار


March 30, 2021

توضیحات

افزونه WPMU DEV Branda Pro این امکان را در اختیار شما قرار میدهد تا در صورتی که از افزونه های WPMU DEV برای راه اندازی وبسایت مشتری و یا وردپرس شبکه خود استفاده نموده اید . تمامی برندها را حذف و از برند اختصاصی خود استفاده نمایید (وایت لیبل) تا مشتریان شما نتوانند تشخیص دهند که سایت شما توسط افزونه های دیگر ساخته شده است.

Description

Simplify the white labelling process and harness over 30 modules designed to completely overhaul WordPress – all without needing a drop of code. Enjoy:

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید