توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه WP Sheet Editor (Premium) نسخه 2.24.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.24.2

تاریخ انتشار


April 6, 2021

توضیحات

ویرایش پست ها و کاربران در وردپرس بسیار سخت است. شما باید صفحات زیادی را باز کنید ، تعداد زیادی کلیک انجام دهید. ما به یک راه حل رسیدیم. پست های وردپرس و کاربران را به راحتی به صورت انبوه با افزونه WP Sheet Editor (Premium) ویرایش کنید.

Description

Editing Posts and Users in WordPress is very painful. You need to open a lot of pages, make a lot of clicks. We came up with a solution. Manage WordPress Posts and Users with Easy Spreadsheets.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 32,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید