توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود قالب WP Rentals قالب وردپرس رزرو محل اقامت و اجاره سویت نسخه 3.2.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.2.2

تاریخ انتشار


March 30, 2021

توضیحات

یک پلت فرم وردپرسی رزرو محل اقامت است که به کاربران برای ایجاد صفحه و انتشار آگهی خود را می دهد، در واقع این قالب یک واسط میان شما یا کاربر و مشتری است. قالب وردپرس رزرو محل اقامت یک رابط قدرتمند است و بیشتر جنبه واسطه گرایی دارد.

Description

WP Rentals is a unique WordPress booking theme that saves you time and money when creating your rentals platform. Either you use the theme as a single owner, or you allow users to register and publish listings (properties or objects) for daily or hourly rent, Rentals has you covered.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 50,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید