توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه WP Import Export نسخه 3.9.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.9.0

تاریخ انتشار


*

توضیحات

کد فعال سازی 

 

Use key: 86744b03-7b57-4d2c-aa16-286c8d182840

WP Import Export به شما امکان می دهد داده های سایت خود را به قالب چندین پرونده صادر کنید و می توانید آن پرونده را در هر یک از سایت های خود وارد کنید. انواع پست ها ، صفحات ، انواع پست های سفارشی ، طبقه بندی ها ، نظرات و کاربران فقط با یک کلیک وارد یا صادر می کنند. یک روش عالی برای مدیریت داده های سایت وردپرس بین چندین سایت.

Description

WP Import Export gives you the ability to export you site data into Multiple file format and you can import those file in any of your sites. All type of your Posts, Pages, Custom Post Types, Taxonomies, Comments and Users import/export in just one click. A great way to manage WordPress Site data between multiple sites.

Pause, Resume & Stop process for import & export
Background import & export
Scheduled import & export
Powerful Filter available for import & export

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید