توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه آپلود تصاویر سفارشی WooCommerce Upload Files 60.4

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


60.4

تاریخ انتشار


March 10, 2021

توضیحات

این افزونه این امکان را به شما می دهد تا در هنگام ثبت سفارش توسط کاربر تصویر مورد نیاز را از کاربر بگیرید.

به عنوان مثال شما در کار چاپ دیجیتال بر روی لیوان هستید . می توانید در هنگام سفارش لیوان توسط کاربر این امکان را در اختیارش قرار دهید تا تصویری را که میخواهد بر روی لیوان ترسیم شود را برای شما ارسال نماید.

Description

The customer will be able to upload one or more files from the Product page, Order Detail page and/or during the checkout process according to the purchased items …all done using visual progress bars!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید