توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه کوپن تخفیف اعتباری | WooCommerce Store Credit 3.6.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.6.1

تاریخ انتشار


March 18, 2021

توضیحات

جذب و وفادار کردن مشتریان یکی از دقدقه های هر مدیر وب سایتی هست. شما توسط این افزونه می توانید برای جلب وفاداری مشتریان خود کد تخفیف به آنها ارائه نمایید که با وارد کردن آن کیف پولشان به مبلغ دلخواهتان شارژ می گردد.

آپدیت شده به ورژن : 3.6.1

Description

Personal coupons and gift cards are a good way to hack through the mental resistance of your clients and get them to buy your products. No matter if you focus on offering free shipping or a big discount, Store Credit coupons are truly effective to get your sales going and WooCommerce Store Credit is the simplest, most effective way to do it.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید