توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه WooCommerce Social Login نسخه 2.3.5

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.3.5

تاریخ انتشار


March 31, 2021

توضیحات

فقط با یک کلیک ویژگی ورود با شبکه های اجتماعی را در وب سایت WooCommerce خود ادغام کنید. این برنامه از بسیاری از وب سایت های اجتماعی مانند فیس بوک ، توییتر ، گوگل ، یاهو ، لینکدین  اینستاگرام ، پی پال و آمازون و… پشتیبانی می کند.

Description

Integrate the social login feature on your WooCommerce website with just one click. It has support for many social websites like Facebook, Twitter, Google, Yahoo, LinkedIn, Foursquare, Windows Live, VKontakte (VK.com), Instagram, PayPal, and Amazon.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید