توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه اوپن پوز ورژن 5.2 Openpos - WooCommerce Point Of Sale(POS)

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


5.2

تاریخ انتشار


April 12, 2021

توضیحات

آیا شما در کنار فروش اینترنتی، فروش حضوری هم دارید؟ از چه نرم افزار حسابداری استفاده می‌کنید؟ آیا موجودی فروشگاه اینترنتی شما با موجودی نرم افزار حسابداری شما سینک است؟ از هزینه های گزاف ماهانه یا سالانه آن خسته شده‌اید؟ اوپن پوز آمد، با اوپن پوز شما یک پایانه فروش برای ووکامرس و کاملا سینک با موجودی های ووکامرس در اختیار دارید، بدون هزینه های ماهانه و امکاناتی بی نظیر مانند چند شعبه‌ای، چند باجه‌ای، انبار داری حرفه‌ای و… که در ادامه تمام آن را با هم بررسی خواهیم کرد.

Description

OpenPOS is a complete point of sale system(POS) plugin for WooCommerce and WordPress. OpenPOS can be used for multi-purposes like Retailers Stores/Restaurant/Cafe/Spa salon. OpenPOS includes everything you need for a Point Of Sale system.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 49,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید