توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه WooCommerce Customer Order CSV Export

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


5.3.2

تاریخ انتشار


2021-03-15

توضیحات

توسط این افزونه می توانید به صورت گروهی از کاربران ، کدهای تخفیف و فروش های ووکامرس خود خروجی اکسل تهیه نمایید و به عنوان اسناد حسابداری از آن استفاده نمایید.

Description

We’ve simplified the data transfer from WooCommerce to CRMs, fulfillment providers, or other systems with a customer, order, and coupon exporter that outputs CSV and XML formatted files. The WooCommerce Customer / Order / Coupon Export plugin lets you export individual orders, customers, or coupons, bulk export records on-demand, and create multiple automated exports to transfer customer and order data via FTP, HTTP POST, or email. You can also create your own custom formats that can include any customer or order meta.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید