توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه WooCommerce Boost Sales نسخه 1.4.3.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.4.3.1

تاریخ انتشار


March 27, 202

توضیحات

پلاگین Boost Sales  با دو تکنیک کلیدی به شما در افزایش فروش کمک می کند: بیش فروشی + فروش مکمل

برای اینکه با یان دو مفهوم بهتر آشنا شوید بگذارید برای شما مثالی بزنم. شما به یک مغازه الکتریکی مراجعه می کنید، تصمیم می گیرید که یک تلویزیون ۲۹ اینچ خریداری کنید، فروشنده به شما پیشنهاد می دهد که با پرداخت ۵۰۰ هزرار تومان بیشتر پرداخت کنید که در ازای آن یک تلویزیون ۳۲ اینچی خریداری کنید یا یک یک ال سی دی ۲۹ اینجی که از کابل HDMI پشتیبانی می کند و به شما امکان اتصال به اینترنت را می دهد خریداری کنید. به این تکنیک «بیش فروشی» یا Up Selling می گویند. این یک تیکنیک بسیار حرفه ای است.

Description

WooCommerce Boost Sales stimulates the purchase of customers by up-selling, cross-selling. Increase revenue as well as profitability for your website, stores.

WooCommerce Boost Sales allows you to add WooCommerce upsell, cross-sell products in an independent system of WooCommerce.

Up-selling is the practice in which a business tries to persuade customers to purchase a higher-end product, an upgrade, or an additional item in order to make a more rewarding sale.

For instance, a salesperson may influence a customer into purchasing the newest version of an item, rather than the less-expensive current model, by pointing out its additional features.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید