توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه چند فروشندگی weDevs Dokan Pro Business 3.2.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.2.3

تاریخ انتشار


May 1, 2021

 

توضیحات

این افزونه دیگر نیاز به معرفی ندارد Dokan Pro جامعترین سیستم راه اندازی سایت های چند فروشندگی همانند دیجی کالا می باشد . که در حال حاظر می توانید آخرین نسخه آن را از زرین دیتا رایانه دریافت نمایید.

Description

The Best Way To Build Your Marketplace With WordPress. Bring entrepreneurship to your fingertips. Start creating your eCommerce brand with Dokan Multi-vendor Marketplace solution. Dokan solves all sorts of e-commerce related issues that owners tend to face. Dokan has been developed keeping in mind these commonly faced problems so that the end-user gets the best experience.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 42,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید