توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Use-your-Drive اتصال وردپرس به گوگل درایو نسخه 1.17.3.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.17.3.1

تاریخ انتشار


April 4, 2021

توضیحات

توسط افزونه Use-your-Drive به راحتی گوگل درایو خود را به سایت وردپرسیتان متصل نمایید.

Description

Say hello to the most popular WordPress Google Drive / Google One plugin! Use-your-Drive is a user-friendly, highly customizable, innovative Google Drive integration plugin for WordPress that displays your Google Drive files in a beautiful way. No coding skills required!

Use-your-Drive is the #1 Ultimate Google Drive plugin for WordPress on the market – and part of a series of Cloud Plugins already powering 10.000+ company websites improving their workflow. Join now and start using your Google Drive even more efficiently by integrating it on your website!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید