توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Uncanny Toolkit Pro نسخه 3.7.4

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.7.4

تاریخ انتشار


April 6, 2021

توضیحات

LearnDash یک افزونه آموزش آنلاین خارق العاده و محبوب برای وردپرس است که ایجاد تجربه های یادگیری را جذاب و آسان میکند. با این حال ممکن است به امکانات جدیدی برای سایت آموزش آنلاین نیاز داشته باشید. شما می خواهید راهی آسان برای ورود به سیستم ، ابزار ناوبری بصری و یک تجربه کارآمد را برای دانشجویان ایجاد کنید. جعبه ابزار Uncanny برای LearnDash مواردی از این دست را ساده می کند و به همین دلیل بیش از 20،000 صاحب سایت LearnDash از آن در سایت های آموزش الکترونیکی خود استفاده می کنند.

Description

Build Better LearnDash Sites

LearnDash is a fantastic and popular eLearning plugin for WordPress that makes it easy for anyone to build compelling learning experiences. Sometimes, however, it doesn’t offer quite everything you imagine your eLearning site doing. You want an easy way for users to log in, intuitive navigation tools, and a streamlined learner experience. The Uncanny Toolkit for LearnDash makes things like that simple, and it’s why well over 20,000 LearnDash site owners use it on their eLearning sites.

The Pro add-on for the Toolkit adds 25 new and powerful modules to LearnDash sites. From transcripts and time tracking to group branding and registration, the Pro plugin packages everything we think is useful for most LearnDash sites into a single, featured-packed product.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 32,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید