توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Uncanny Automator Pro نسخه 2.12.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.12.3

تاریخ انتشار


April 28, 2021

توضیحات

با استفاده از افزونه Uncanny Automator Pro میتوانید افزونه های وردپرس را به هم متصل نمایید و قوانین جدیدی را ایجاد کنید.

مثال اگر کسی در خبرنامه شما ثبت نام کرد یک دوره آموزش که در LearnDash ایجاد نموده اید و پولی می باشد را به صورت رایگان و یا با تخفیف در اختیار کاربر قرار دهید و صد ها مورد دیگر.

گرچه وردپرس عالی و محیطی خیلی کاربردی دوستانه ای دارد و از نظر کارایی در جهان خیلی محبوب شده است، اما کاربران وردپرس همیشه از بزرگترین محدویت وردپرس یعنی ” ارتباط نداشتن افزونه ها ” و یک پارچه نبودن آن ها رنج می برند، افزونه Uncanny Automator یک بار برای همیشه این ضعف بزرگ وردپرس را حل میکند، بله! بدون حتی یک خط کد نویسی!؟ و با کاربری خیلی راحت برای شما این امکان را فراهم می کند تا تمامی روال و فرایندهایی را که درون وب سایت وردپرسی رخ می دهد را به طور کاملا خودکار و هوشمندانه کنترل و اجرا کنید. افزونه Automator یک افزونه وردپرس کاربردی برای ارتباط بین افزونه های وردپرس است. علاوه بر این امکان اد غام دوسایت را با هم حواهید داشت! برای آشنایی با قابلیت های بی نظیر این افزونه فیلم موجود در پیشنمایش محصول را از دست ندهید.

 

Description

Build better experiences for WP users. Connect your existing WordPress plugins together easily and with no code. Build recipes that personalize your site for users and cut admin time by automating routine tasks. Set up your first recipe in 5 minutes.es.

 

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 51,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید