توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

افزونه بهینه سازی سر تیتر های محتوا | Thrive Headline Optimizer ورژن 1.3.9.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.3.9.3

تاریخ انتشار


May 7, 2021

توضیحات

توسط این افزونه میتوانید برای محتوای خود چندین سرتیتر تولید نمایید و آمار ورودی ها را برای هرکدام از سرتیتر ها بررسی و مقایسه نمایید.

 

Description

Simply the Fastest Way To Get Better Results from Your Content Marketing.

Discover the benefits of using Thrive Headline Optimizer when you purchase Thrive Suite to publish the best, most click-worthy headlines to sky-rocket the engagement on your website and lower your bounce rate.

With the help of Thrive Headline Optimizer, you can create the best converting and engaging headlines for your content. For full details and features, check out the sales page.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید