توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Thrive Clever Widgets نسخه 1.57.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.57.1

تاریخ انتشار


March 31, 2021

توضیحات

Thrive Clever Widgets یک افزونه وردپرس متمرکز بر بازاریابی است که تجربه و تبدیل کاربر را با چند کلیک بهبود می بخشد. متأسفانه ، بیشتر وب سایت ها بدون توجه به ترجیح کاربر ، از نوار کناری ، پاورقی یا سایر مناطق ویجت استفاده می کنند. مهم نیست کاربر کدام صفحه از سایت را می خواند ، او همان مطالب را در نوار کناری مشاهده می کند.

Description

Thrive Clever Widgets integrates with your default widgets options and make them more usable and convertible.

With the help of Clever Widgets, you can show relevant content to your visitors on the sidebar of each page rather than the same old content on each page.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید