توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود قالب چند منظوره وردپ TheFox نسخه 3.9.9.9.21

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.9.9.9.21

تاریخ انتشار


April 12, 2021

توضیحات

قالب Thefox قالبی با اسلایدر های زیبا و متنوع، بیش از ۳۰ نوع دموی برای انواع فعالیت ها و … مناسب است. در قالب دفوکس استفاده از انمیشین های css3، افزونه ویژوال کامپوزر و… زیبایی خاصی به همه ی برگه های شما میدهد.

Description

TheFox is the New ultimate multi-purpose WordPress theme. It is clean, got the newest design, super flexible, responsive, working with the awesome Visual Composer and created with a powerful admin options panel! This theme is what we call multi-purpose, using the multiple styles of TheFox you will be able to create any kind of website, the possibilities are endless !

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 67,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید