توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Subscribe to Download نسخه 1.2.8

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.2.8

تاریخ انتشار


April 1, 2021

توضیحات

افزونه Subscribe to Download این امکان را برای شما فراهم میسازد که قبل از اجازه دانلود به مشتریانتان از آنها ادرس ایمیلشان را دریافت نمایید.
از این پلاگین وردپرس شما قادر خواهید بود لینک دانلود محصولات خود را قفل کنید تا کاربر مجبور به عضویت در خبرنامه شود و همچنین کاربرد این افزونه کاملاساده و راحت می باشد یعنی با کمترین دانش قادر خواهید بود برای سایت خود این امکان را راه اندازی کنید تا کاربری که قصد دانلود فایلی از سایت شما را دارد باید ابتدا در خبرنامه عضور و ایمیل خود را وارد و در نهایت لینک را در ایمیل وارد شده دریافت کند. این ترفند یک مزیت دارد آن هم جمع آوری ایمیل های کاربران برای ارسال خبرنامه انبوه را دارد که در نوع خود بسیار حرفه ای و بینظیر می باشد.

Description

As the name explains, this plugin makes it fast and easy to capture subscribers right from your WordPress site by simply providing them freebies to download through email after a successful subscription. If you don’t have any freebies to offer then you can even use our plugin just as a subscription plugin too. The choice is simply yours!!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 21,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید