توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه ویرایش گروهی محصولات ووکامرس Smart Manager Pro نسخه 5.10.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


5.10.0

تاریخ انتشار


April 12, 2021

توضیحات

افزونه ووکامرس Smart Manager که در این مطلب قرار دادیم تا مدیریت کامل محصوالات فروشگاه خود را به دست بگیرید بسیار حرفه ای و در نو ع خود بی نظیر است و توانسته خود را در بین کاربران وردپرس محبوب کند و در حال حاضر بیش از 10000 کاربر از این افزونه پر کاربرد استفاده می کنند این پلاگین امکان مدیریت گروهی تمامی محصولات فروشگاه را به شما می دهد .

Description

Best WooCommerce stock & inventory management plugin. Bulk edit and manage products, prices, orders, coupons, admin columns or any WordPress post type using spreadsheet-like table editor.

Smart Manager plugin works just like an Excel spreadsheet. So making changes and navigating is fast and simple!

Create, remove or update many items at once directly from the grid. Change multiple column values and save all at once. Switch to the native editing screen for full editing control.

Easily display, hide and edit data columns to the grid. Sort, search, bulk edit or export any WordPress post type. Smart Manager supports many third-party plugin data-types too!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 32,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید