فواید پنل پیامکی انبوه برای کسب و کارها

افزایش فروش

وقت خواندن نداری گوش کن 

افزایش فروش خدمات و محصولات منوط به جذب مشتری و شناسایی بازارهای هدف می باشد استفاده از پنل پیامکی یکی از راهکارهای موثر برای شناسایی بازار هدف محصولات و خدمات شما می باشد با استفاده از بانک اطلاعاتی جامعه شماره های همراه در پنل پیامکی زرین دیتا به راحتی می توانید فروش خدمات و محصولات خود را چندین برابر کنید.

 

تصور کنید شما یک محصول تخصصی برای فروش دارید آیا می خواهید در یک منطقه خاص خدماتی را ارائه دهید ما در پنل پیامکی زرین دیتا این امکان را برای شما فراهم آورده ایم تا پیامک های تبلیغاتی خود را توسط دکل های بی تی اس ایرانسل در منطقه هدف خود ارسال نمایید.

جذب هدفمند مشتری

وقت خواندن نداری گوش کن 

تصور کنید شما محصولی دارید که فقط می توانید برای خانم ها ارائه دهید برای به دست آوردن بازار هدف که جنسیت آنها خانوم می باشد چه کاری باید انجام دهید؟

پنل پیامکی زرین امکان ارسال پیامک تبلیغاتی را بر حسب جنسیت در اختیار شما قرار می دهد.
حالا فکر کنید کسب و کاری را در منطقه‌ای راه انداخته اید برای به دست آوردن مشتری های بلقوه نیاز دارید تا تبلیغات را به صورت محلی انجام دهید راهکار چیست؟ ما در پنل پیامکی زرین دیتا امکانات مختلفی برای هر نوع سناریو جذب مشتری در اختیارتان قرار میدهیم .ارسال پیامک انبوه بر اساس شهر، منطقه، محله، شغل، سن و جنسیت و ….

تعامل با کاربران

وقت خواندن نداری گوش کن 

تعامل با کاربر و مشتری باعث احساس رضایتمندی مشتریان شما می شود و این امر برای شما مشتریان وفاداری را به ارمقان خواهد آورد . تمامی برند های معروف با داشتن بانک اطلاعاتی از مشتریان خود سالگرد ازدواج، تولد و بسیاری از مناسبت های دیگر را به او تبریک می گویند و به مشتریان خود یادآور می‌شوند که به یاد آنها هستند.

خدمات ویژه

وقت خواندن نداری گوش کن 

ارائه امکانات مختلف بر حسب نیازهای عمومی یک کسب و کار مانند

نوبت دهی پیامکی ، تبریکات و اخطاریه ، منشی عضویت پیامکی ، اقساط ، مسابقه و نظرسنجی پیامکی ، کدخوان پنل پیامک ، انتقادات و پیشنهادات ، ارسال پترن ، ارسال وب سرویس API

ضمانت ها

ضمانت کمترین هزینه ارسال در پنل پیامکی ویژه مشاغل در ایران

ضمانت بازگشت هزینه پیامک های نرسیده و بلک لیست

تاییدیه ها
logo-samandehi

ثبت نام و دریافت پنل پیامکی

برای رفع تمام نیازهای تبلیغاتی کسب و کار شما بهترین سامانه پیامکی ایران را در اختیارتان قرار میدهیم