توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Shipping Details Plugin نسخه 1.8.0.5

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.8.0.5

تاریخ انتشار


April 12, 2021

توضیحات

افزونه Shipping Details یک افزونه وردپرس است که به کاربران پلاگین WooCommerce اجازه می دهد شماره پیگیری حمل و نقل را وارد کرده و وضعیت سفارش را در صفحات سفارش مشاهده کنند و همچنین با علامت گذاری سفارش ، مراحل ارسال را از طریق ایمیل دریافت کنید.

Description

Shipping Details Plugin is a WordPress Plugin which allows the WooCommerce Plugin Users to enter Shipment Tracking Number and Display them on Track you Order and View Order Pages and also send them via Email when Order is marked Complete.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 32,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید