توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه SearchWP Xpdf Integration نسخه 1.2.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.2.0

تاریخ انتشار


March 7, 2020

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

با استفاده از Xpdf Integration Extension می توانید تمام کارهایی را که PHP در پردازش فایل های PDF شما به Xpdf انجام می دهد ، بارگیری کنید ، که هنگام استخراج محتوا از PDF شما بسیار سریع و دقیق است. پس از فعال کردن برنامه افزودنی ، باید دستورالعمل های نصب را دنبال کنید. پس از نصب ، SearchWP فرآیند استخراج محتوای PDF را به Xpdf بارگیری می کند.

Description

Using the Xpdf Integration Extension you can offload all the work PHP has to do in processing your PDF files to Xpdf, which is extremely fast and accurate when extracting content from your PDFs. After activating the Extension, you will need to follow the installation instructions. Once installed, SearchWP will offload the PDF content extraction process to Xpdf.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید