توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه SearchWP WP Job Manager Integration نسخه 1.6.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.6.1

تاریخ انتشار


May 5, 2020

توضیحات
این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.
WP Job Manager روش های مختلف جستجو را برای خود و موارد الحاقی ارائه می دهد. اگر می خواهید به آن امکان جستجوی کلمه کلیدی را به آن بیفزایید ، WP Job Manager Integration این کار را انجام می دهد.
Description

WP Job Manager is a popular, well-written job board plugin with a thriving add-on library. WP Job Manager offers various search implementations for itself and add-ons. If you would like to enhance the keyword (only) aspect of those search fields, WP Job Manager Integration will do the trick.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید