توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه SearchWP Related نسخه 1.4.5

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.4.5

تاریخ انتشار


March 27, 2021

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

نمایش محتوای مرتبط با بازدیدکنندگان راهی عالی برای جلب توجه در سایت شماست! اگر قبلاً از سیستم دیگری برای محتوای مرتبط استفاده می کنید ، این افزونه SearchWP با استفاده از فهرست محتوا که قبلاً ایجاد شده است ، به صورت شگفت انگیزی مسیر شما را هموار تر میکند
Description

Use SearchWP to power-related content on your site! SearchWP Related was built to work with minimal overhead while allowing for customization to any degree.

Showing related content to visitors is a great way to keep attention on your site! If you’re already using another system for related content, this SearchWP extension will likely save you some overhead by utilizing the content index is already created.

Like all SearchWP Extensions, Related is a standalone WordPress plugin that runs alongside SearchWP. Once installed, Related takes no action by default.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید