توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه SearchWP Redirects نسخه 1.4.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.4.1

تاریخ انتشار


March 23, 2021

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

هنگام انجام جستجوهای خاص ، به طور خودکار به یک صفحه خاص هدایت شوید! اگرچه SearchWP مرتبط ترین نتایج جستجو را برای شما پیدا خواهد کرد ، اما در برخی مواقع می خواهید به بازدید کننده خود کمک کنید تا مستقیماً به صفحه ای که شما انتخاب کرده اید منتقل شود و در این صورت با یک کلیک صرفه جویی کنید.

Description

Automatically redirect to a specific page when certain searches are performed! While SearchWP will find the most relevant search results for you, there are times where you simply want to help your visitor move directly to a page of your choosing, saving them a click in the process.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید