توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه SearchWP PrivateContent Integration نسخه 1.3.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.3.0

تاریخ انتشار


March 7, 2020

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

PrivateContent افزونه ای است که به شما امکان می دهد محتوا را بر اساس گروه های کاربر محدود کنید. ادغام PrivateContent امکان نمایه سازی این محتوا را فراهم می کند و همچنین اطمینان حاصل می کند که نتایج جستجو فقط به گروه (های) کاربر مناسب محدود می شود.

Description

PrivateContent is a plugin that allows you to restrict content based on user groups. PrivateContent Integration allows for the indexing of this content and also ensures that search results are limited to the appropriate user group(s).

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید