توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه SearchWP Polylang Integration نسخه 1.3.6

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.3.6

تاریخ انتشار


March 17, 2021

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

Polylang به شما امکان می دهد یک سایت وردپرس دو زبانه یا چند زبانه ایجاد کنید. شما به طور معمول پست ها ، صفحات را می نویسید و دسته ها و برچسب های ارسال را ایجاد می کنید ، و سپس زبان را برای هر یک از آنها تعریف می کنید. ترجمه اختیاری است. این افزونه ترجمه خودکار یا حرفه ای را ادغام نمی کند.

Description

Polylang allows you to create a bilingual or multilingual WordPress site.

You write posts, pages and create categories and post tags as usual, and then define the language for each of them. The translation is optional.

The plugin does not integrate automatic or professional translation.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید