توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه SearchWP Exclude UI نسخه 1.2.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.2.2

تاریخ انتشار


February 6, 2021

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

SearchWP به شما امکان می دهد به روش های مختلفی در صفحه اصلی تنظیمات SearchWP محتوا را از جستجو کنید. Exclude UI این قابلیت را برای ویرایش صفحات اضافه می کند تا بتوانید با علامت یک کادر تأیید ، ورودی های خاص را از جستجو حذف کنید.

Description

SearchWP allows you to exclude content from search in a number of ways on the main SearchWP settings screen. Exclude UI adds this functionality to edit screens so you can easily exclude specific entries from search with the tick of a checkbox.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید