توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه SearchWP EDD Integration نسخه 1.1.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.1.0

تاریخ انتشار


March 5, 2020

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

Easy Digital Downloads یک افزونه خارق العاده است که فروش محصولات دیجیتالی را بسیار آسان می کند.  EDD دارای یک کد کوتاه “بارگیری” است که می تواند برای خروجی بارگیری های شما استفاده شود ، حال برخی از تم ها / پلاگین ها ویژگی جستجوی خود را پیاده سازی کرده اند ولی شما می توانید با ادغام EDD و  SearchWP  نتایج بهتری از جستجو به کاربرانتان ارائه دهید.

Description

Easy Digital Downloads is a fantastic plugin that makes selling digital products super easy. EDD comes with a number of features but one, in particular, requires a bridge for SearchWP. EDD has a “downloads” Shortcode that can be used to output your Downloads, and some themes/plugins have implemented their own search feature. EDD Integration allows you to couple with that functionality and uses SearchWP to provide the results.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید