توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه SearchWP DirectoryPress Integration نسخه 1.6

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.6

تاریخ انتشار


March 7, 2020

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

DirectoryPress یک افزونه است که ایجاد انواع فهرست ها را تسهیل می کند. این یک جستجوی پیشرفته با تعدادی از فیلترهای خاص DirectoryPress را ارائه می دهد. این افزونه SearchWP را در جستجوی متن در DirectoryPress فعال می کند.

Description

DirectoryPress is a popular theme that facilitates creating directories of many kinds. It offers an advanced search with a number of filters specific to DirectoryPress. This extension integrates SearchWP into the text search in DirectoryPress.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید