توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه SearchWP Custom Results Order نسخه 1.3.4

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.3.4

تاریخ انتشار


January 22, 2021

توضیحات

این افزونه مکمل افزونه SearchWP می باشد.

الگوریتم SearchWP عملکرد بسیار خوبی را در جستجوی نتایج مرتبط با کلمه مورد جستجو ارائه می دهد ، اما زمان هایی وجود دارد که ممکن است بخواهید ورودی های خاصی برای جستجوهای خاص در بالای نتایج جستجو نشان داده شوند. با SearchWP Custom Results Order میتوانید رتبه های نتایج را سفارشی سازی نمایید.
Description

SearchWP’s algorithm does a great job returning results based on relevance, but there are times when you may want certain entries to appear at the top of search results for specific search queries. Custom Results Order can do just that.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید