توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Price Commander for WooCommerce نسخه 1.2.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.2.1

تاریخ انتشار


March 28, 2021

توضیحات

با رابط کاربری بصری Price Commander شما قادر خواهید بود هزاران عملیات برای قیمت محصولات را در عرض چند ثانیه انجام دهید. به راحتی قیمت ها و فروش ها را تنظیم کنید ، مدیر قیمت سریع ، ویرایشگر قیمت انبوه ، توابع ریاضی قیمت عمده ، فروش برنامه ریزی شده و موارد دیگر.

Description

With Price Commander intuitive user interface you’ll be able to do thousands of operations for product prices in just seconds. Easily set prices and sales, Quick price manager, Bulk price editor, Bulk price math functions, Scheduled sales and much more.

Easily set prices and sales
Quick price manager
Bulk price editor
Bulk price math functions
Scheduled sales
Variable products support

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 34,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید