توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه PowerPack برای Beaver Builder نسخه 2.15.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.15.2

تاریخ انتشار


March 26, 2021

توضیحات

PowerPack یک افزونه Addon for Beaver Builder  است که دارای 50+ ماژول سفارشی ، 120+ قالب صفحه و 130+ قالب بخش است.  سریع بارگذاری می شود ، با هر نسخه از Beaver Builder کار می کند.

Description

PowerPack is a complete Addon for Beaver Builder plugin which has 50+ custom modules, 120+ page templates, and 130+ section templates.

It is fast loading, works with any version of Beaver Builder, compatible with every WordPress theme and has support for multisite.

Beaver Builder Modules
Highly useful, creative, functionality oriented modules to help you build better websites.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید