توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

پوسته Picozo وردپرس جهت سایت های شرکتی و تجاری

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.3

تاریخ انتشار


01/03/2021

 

توضیحات

اگر به دنبال بهترین قالبی هستید که شرکت شما را خلاق جلوه دهد، Picozo انتخاب مناسبی است. این قالب وردپرس برای کسانی طراحی شده است که می خواهند حضوری پررنگ و آنلاین در سطح بالای وب داشته باشند. صفحه لندینگ این قالب تمام اطلاعات لازم را دارد که مشتریان شما درباره فضاهای اداری شما باید بدانند.

Picozo
Picozo

Picozo is a multipurpose WordPress theme that makes it very easy to create a professional Coworking Office Space Booking website or to promote your business or creative services.

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید