توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود سیستم ارتباط با مشتریان Perfex | Perfex CRM – Powerful Open Source CRM 2.8.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.8.2

تاریخ انتشار


March 18, 2021

توضیحات

اسکریپت Perfex CRM یکی از جامعترین سیستم های ایجاد ارتباط با مشتریان می باشد که برای هر کسب و کار و سازمانی ضروری می باشد.

Description

Perfex CRM is self hosted Customer Relationship Management software that is a great fit for almost any company, freelancer or many other uses. With its clean and modern design, Perfex CRM can help you look more professional to your customers and help improve business performance at the same time.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی : , ,

محصولات پیشنهادی

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید