توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Opt-In Downloads v4.05

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


4.05

تاریخ انتشار


March 27, 2021

توضیحات
Opt-In Downloads افزونه ای است که امکان توزیع پرونده ها از طریق اشتراک را فراهم می کند. اگر افراد می خواهند از وب سایت شما یا از وب سایت های شخص ثالث چیزی را بارگیری کنند ، باید اطلاعات تماس خود را ارسال کنند.
Description

Opt-In Downloads (formerly Subscribe & Download) is a plugin that allows the distribution of files through subscriptions. If people want to download something from your website or from third-party websites they must submit their contact details.

After submission, they receive a download link by e-mail. Very simple workflow. All submitted data is saved in the database and/or can be sent to popular email marketing providers such as MailChimp, iContact, GetResponse, etc. All saved data can be exported as CSV-file to be used with any other newsletter systems.

Opt-In Downloads is a perfect way to extend the functionality of your website.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید