توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه Ninja Forms File Uploads v3.3.11

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.3.11

تاریخ انتشار


March 25, 2021

توضیحات

پرونده ها را در WordPress ، Google Drive ، Dropbox یا Amazon S3 بارگذاری کنید. اسناد ، تصاویر ، رسانه و موارد دیگر را بارگذاری کنید. به راحتی نوع و اندازه پرونده را کنترل کنید. یک قسمت بارگذاری به هر فرم اضافه کنید!

 به کاربران اجازه ارسال رزومه ها و انواع

اسناد دیگری که برای تجارت یا سازمان شما  نیاز می باشد را بدهید

Description

Upload files to WordPress, Google Drive, Dropbox, or Amazon S3. Upload documents, images, media, and more. Easily control file type and size. Add an upload field to any form!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید