توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Media Boxes Portfolio ورژن 1.5.2

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.5.2

تاریخ انتشار


March 27, 2021

توضیحات

WordPress Media Boxs یک افزونه نمونه کارها است که به شما امکان می دهد انواع مطالب را در یک شبکه بسیار قدرتمند نمایش دهید. از آن برای پست های وبلاگ ، رسانه های نمایشی ، مشتریان ، نمونه کارها ، گالری ها و موارد دیگر استفاده کنید. همراه با یک فیلتر قدرتمند ، سیستم مرتب سازی و جستجو!

Description

WordPress Media Boxes is a portfolio plugin that allows you to display all kind of content in a highly powerful grid. Use it for blog posts, display media, clients, portfolios, galleries and more. It comes with a powerful filter, sorting and search system!

You can put the plugin on any page or post and it will adapt to its container, also you can quickly customize it via the admin panel or the skin editor.

  • Fully responsive grid and popup
  • Fully customizable and adaptable to your needs
  • Friendly admin panel
  • Friendly skin editor
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید