توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه MasterAddons، افزودنی حرفه ای مستر اددان المنتور

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.5.6.2

تاریخ انتشار


February 6, 2021

توضیحات

فزونه مستر اددان، یکی از افزونه های جانبی المنتور است و دارای بیش از 50 المان قدرتمند می باشد. هر یک از این المان مجهز به تنظیمات پیشرفته ای می باشد که شما را قادر خواهد ساخت تا بدون اینکه حتی یک خط کدنویسی اضافه کنید، تنها با کشیدن و رها کردن این المان ها صفحات و طرح های مدنظر خود را خلق کنید.

Description

Master Addons Nulled offers Unique and awesome designed Addons and Element widgets. We’ve got a massive response for our Unique Library and Features included for Free. Mega Menu, Template Library, Custom CSS. Mega Menu a highly requested feature for our users. Custom CSS will help to customize any section or element as you need.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید