توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

پلاگین وارد کردن و خرجی گرفتن کاربران به صورت انبوه

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


v1.8

تاریخ انتشار


25/02/2021

 

توضیحات

این پلاگین امکانات زیادی را در اختیار مدیر سایت جوملایی برای ساخت و ایجاد کاربر به صورت انبوه و استفاده از جدول اکسل را فرآهم می آورد. و امکانات مختلفی را در اختیارتان قرار میدهد.

Department style
Grant access to your employees/ students/ classes with pre-set username/ usergroup/ passwords/ contact info, uploaded from a .csv file. You have full control of all fields.

Voucher style
Generate mass users in pre-set usergroups with random email & username but static passwords. Download your login codes in a .csv after generation is finished and print them on a voucher card to deal out.

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی : ,

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید