توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود قالب Malina نسخه 2.2.1

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.2.1

تاریخ انتشار


April 7, 2021

توضیحات
Malina یک پوسته وبلاگ شخصی وردپرس نسل جدید است که می تواند تجربه مرور همه جانبه را به خوانندگان شما ارائه دهد. تم وبلاگ Malina دارای صفحات فلت و متعادل است که آن را به زیبایی به یک الگوی ایده آل وردپرس برای تقریباً انواع وبلاگ تبدیل کرده است. طرح زمینه Malina با وردپرس نسخه 5.0+ و کاملاً سازگار با ویرایشگر محتوای Gutenberg همسو شده است.
Description

Malina is a new generation WordPress personal blog theme, that can give your readers an immersive browsing experience.

Malina blog theme polished & beautifully balanced pages make it an ideal WordPress template for almost all types of blog.

Malina theme is ready to use with WordPress version 5.0+ and fully compatible with Gutenberg Content Editor. Easy to use, no coding!

Features:

  • Responsive & Liquid Design
  • Grid Layout
  • Unlimited sidebars
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما
دسته بندی : کلمات کلیدی :

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید