توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Livemesh Addons for Elementor v6.9

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


6.9

تاریخ انتشار


April 12, 2021

توضیحات

ویژگی های این افزونه:
*افزودن انواع استایل جدید به المنتور امکان *استفاده در دو حالت تیره و روشن *مجهز به اسلایدر تصویر پیشرفته *سفارشی سازی بسیار آسان *پشتیبانی از لایت باکس *دارای کد نویسی استاندارد و بهینه *امکان استفاده از انیمیشن ها *پشیتبانی از گالری ویدئو و بسیاری از موارد دیگر…

Description

Addons for Elementor is a free WordPress plugin that comes bundled with 13 professional quality page builder addons built for the popular Elementor page builder.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید