توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

افزونه بررسی و امتیازدهی حرفه ای Let's Review

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.2.8

تاریخ انتشار


15/12/2020

 

توضیحات

این افزونه امکان بررسی و امتیاز دهی به صورت حرفه ای را برای شما فرآهم می آورد. و این امکان را به شما می دهد تا از بین گزینه های سفارشی ، درصد ، ستاره و … به مطلب ارئه شده امتیاز دهید.

و در نهایت بعد از معرفی و امتیاز دهی به محصول و یا مطلب لینکی را جهت معرفی به خرید محصول در انتهای مطلب خود قرار دهید و از آن کسب درآمد نمایید.

به عنوان مثال شما در دیجی کالا دیده اید که محصولی از سامسونگ را از نظر کیفیت، قیمت، راحتی استفاد و …. بررسی میکنند و در انتها پیشنهاد خرید آن محصول را به شما می دهند.

Changelog
Let’s Review
VERSION 3.2.8 – 9TH DECEMBER 2020
New: Compatibility with WordPress 5.6<
Fix: Normal comments thumbs up/down option not working properly<
Let’s Review is a WordPress review plugin to add beautiful responsive and modern review boxes to your posts. Let’s review is powerful but ridiculously easy to use, thanks to a logical and well-designed backend system. You will find lots of illustrated options and speedy drag and drop options that allow you to add unlimited criteria, positives and negatives.

Description
سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

راهنما

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید