توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه دفتر نمرات لرن دیش LearnDash Gradebook نسخه 2.0.4

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.0.4

تاریخ انتشار


March 26, 2021

توضیحات

افزونه LearnDash Gradebook کاربر Gradebook بسیار مفیدی را ارائه می دهد که یک مرور سریع ، در عین حال قدرتمند از نمرات همه کاربران را برای شما فراهم می کند. Gradebook امکان مرتب سازی بر اساس نمره و نام کاربری ، جستجو در میان کاربران ، کسب اطلاعات در مورد میانگین نمرات و همچنین پیوندهای سریع برای ویرایش نمرات جداگانه هر کاربر را دارد

Description

LearnDash Gradebook add-on offers a very useful user Gradebook that provides you with a quick, yet powerful overview of the grades of all users. The Gradebook allows sorting by grade and username, searching through users, getting information on grade averages, as well as quick links to edit each user’s individual grades.

This is a perfect tool if you are using LearnDash in a traditional classroom setting or wish to have a blended learning program.

With the Gradebook add-on, you can manage your student’s grades and track their online progress all from a centralized location – no more jumping between tools!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید