توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه Junction نسخه 1.0.3

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.0.3

تاریخ انتشار


March 29, 2021

توضیحات

اگر بسیار نگران SEO و امنیت هستید ، مهم است که پیوندها را تحت نظر داشته باشید. در صورت عدم توجه ، رتبه سایت شما با تمام پیوندهای خارجی سایت شما به طور مساوی به اشتراک گذاشته می شود. اتصال پلاگین از کلیه پیوندهای خارجی سایت شما مراقبت می کند. سریع و یکپارچه مانند نینجا کار می کند.

Description

If you are highly concerned about SEO and Security then it is important to keep an eye on links. If no care is taken then your site rank will be equally shared with all the external links on your site. Plugin Junction takes care of all the external links on your site. It works quickly and seamlessly, like a ninja.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید