توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

افزونه Joomdle Pro Full 1.2.7-اتصال سیستم آموزش آنلاین مودل به جوملا

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


v1.2.7

تاریخ انتشار


01/03/2021

 

توضیحات

(( نسخه حرفه ای و اورجینال به همراه تمامی پلاگین ها و ماژول های تجاری )) (( همه 90 عدد پلاگین و ماژول تجاری در این پکیچ قرار داده شده است))

افزونه Joomdle برای اتصال سیستم آموزش آنلاین مودل به جوملا می باشد. همانطور که می دانید اسکریپت moodle معروفترین افزونه متن باز e-learning به معنای آموزش آنلاین و الکترونیکی می باشد و جوملا هم قدرتمندترین و حرفه ای ترین سیستم مدیریت محتوا است. با دانلود و نصب کامپوننت Joomdle شما می توانید به راحتی اسکریپت moodle را با جوملا ترکیب کرده و با ادغام این دو و اتصال آنها به همدیگر یک وب سایت آموزش الکترونیکی بسیار حرفه ای و پیشرفته را راه اندازی نمایید. لازم به ذکر است که اسکریپت moodle کاملا جدا از جوملا می باشد و در واقع روی هاست به صورت کاملا مستقل نصب می شود و بنابراین شما بایستی این اسکریپت رو ابتدا در یک پوشه خاص در هاست نصب کنید و سپس جوملا را در روت هاست خود نصب کرده و کامپوننت اتصال را نیز درون جوملا نصب کرده و پیکربندی های اتصال را از طریق تنظیمات این کامپوننت اعمال و اجرا نمایید و به این ترتیب از سیستم قدرتمند آموزش آنلاین خود نهایت لذت را ببرید.

Description

Whether it be for announcements, sales of online learning courses, course details, teacher’s profiles or the latest class events, Joomdle enables you to display Moodle’s content inside Joomla creating a seemless user interface for your students and giving your organisation a consistent brand keeping your customers coming back for more learning.

Component, modules and plugins to integrate Joomla and Moodle.

That’s right, the world’s leading Learning Management System (LMS) / Course Management System is accessible from inside Joomla, leveraging Joomla’s world famous and easy to use templating and extension management framework. No more propietory and expensive Learning Management System, no more compromises on which features to provide your students. No more disperate online learning and customer portal environments. Joomdle’s key benefit is its ability for website administrators and owners to publish Moodle content directly in Joomla providing a seamless user interface for your students.

Provides Single Sign On between Joomla and Moodle, showing Moodle contents in Joomla, search Moodle contents from Joomla, showing Moodle inside a wrapper, selling courses through Tienda or Virtuemart, integration with other 3rd party components such as Jomsocial or Community Builder

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید