توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه HT Slider Pro For Elementor نسخه 1.0.6

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


1.0.6

تاریخ انتشار


March 29, 2021

توضیحات

HT Slider Pro افزونه ای است برای ایجاد اسلایدر برای وب سایت های وردپرس به راحتی با استفاده از صفحه ساز Elementor. بیش از 80 اسلاید / الگو آماده زیبا در این پلاگین گنجانده شده است.

Description

HT Slider Pro is a plugin to create a slider for WordPress websites easily using the Elementor page builder. 80+ prebuild slides/templates are included in this plugin.

There is the option to create a post slider, WooCommerce product slider, Video slider, image slider, etc. Fullscreen, full width and box layout option are included.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید