توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه FS Poster نسخه 4.5.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


4.5.0

تاریخ انتشار


March 31, 2021

توضیحات

FS Poster یک افزونه وردپرس است که به شما امکان می دهد پست ها (صفحات / رسانه / محصولات و غیره …) را به طور همزمان در بسیاری از شبکه های اجتماعی منتشر کنید. با FS Poster همچنین می توانید پست ها ، ارسال مجدد پست های ایجاد شده قبلی ، مشاهده گزارش ها ، گزارش های کامل ، بازدید از پیوندهای پیگیری و غیره را برنامه ریزی کنید.

Description

FS Poster is a WordPress plugin that allows you to auto-publish posts (pages/media/products and etc… ) to many social networks at the same time. With FS Poster you will also be able to schedule posts, re-posts previously created posts, view reports, full logs, track link visits and etc.

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید