توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

قالب سایت در حال بروزرسانی می باشد .

در حال حاظر بخش تیکت غیر فعال میباشد . درصورت نیاز به پشتیبانی با شماره 09223216093 تماس حاصل نمایید.

تعداد کل محصولات 1155 عدد

دانلود افزونه بهینه سازی سرعت سایت FlyingPress ورژن 3.5.6

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


3.5.6

تاریخ انتشار


&

توضیحات

FlyingPress افزونه ای همه منظوره جهت سرعت بخشیدن به سایت های وردپرس است ، از ذخیره صفحه ، CDN گرفته تا بهینه سازی تصویر. FlyingPress برای بسیاری از توسعه دهندگان یک گزینه عالی برای پلاگین WP-Rocket و Swift Performance است.

Description

FlyingPress is an all in one plugin to speed up WordPress sites, from page caching, CDN to image optimization. FlyingPress is a great alternative to WP-Rocket and Swift Performance plugin for many developers.

Optimize CSS
Font Optimization
Page Caching
Image Optimization
Defer JavaScript

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 39,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید