توصیه مهم : به هیچ عنوان از سایت های رایگان قالب و افزونه دانلود و نصب نکنید . زیرا تمامی آنها دستکاری و کد مخرب در آنها قرار داده شده است که باعث می شود سایت شما در برابر هکرها ایمن نباشد.

تعداد کل محصولات 1152 عدد

دانلود افزونه FluentCRM Pro نسخه 2.0.0

محصول اورجینال


بله

ورژن محصول


2.0.0

تاریخ انتشار


March 31, 2021

توضیحات

FluentCRM یک افزونه اتوماسیون بازاریابی از طریق ایمیل برای وردپرس است. کمپین های ایمیل ، تعیین توالی خودکار ایمیل  و شرکت های وابسته را مدیریت کنید و فعالیت های کاربر و بسیاری موارد دیگر را در یک مکان کنترل کنید. بدون اینکه مجبور شوید داشبورد وردپرس خود را ترک کنید!

Description

FluentCRM is a Self Hosted Email Marketing Automation Plugin for WordPress. Manage your leads and customers, email campaigns, automated email sequencing, learner and affiliate management, and monitor user activities and many more in one place; without ever having to leave your WordPress dashboard!

سه روش متفاوت دانلود
عضویت در مخزن

در این روش شما به مدت 3 ماه در مخزن زرین دیتا رایانه عضو شده و می توانید هر محصولی را که دوست دارید دانلود و آپدیت آن را دریافت نمایید.

خرید تکی با آپدیت دائمی

در این روش شما تنها هزینه همین محصول را پرداخت مینمایید و بعد از آن به صورت دائمی میتوانید از بخش کاربریتان به بروز رسانی های محصول دسترسی داشته باشید.

تومان 29,000

خرید تکی محصول بدونه آپدیت

در این روز شما میتوانید آخرین ورژن محصول را دریافت نمایید ولی در صورتی که آپدیت جدیدی منتشر شود . درصورت نیاز جهت دریافت آپدیت مجددا باید محصول را تهیه نمایید.

در خبرنامه زرین دیتا رایانه

عضو شوید و از جدید ترین آپدیت ها و هدایای روزانه با خبر شوید